Robert Prosinečki debitovao na klupi Kayserispora remijem protiv turskog velikana

Robert Prosinečki, bivši selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine, nedavno je preuzeo Kayserispor, a večeras je u prvoj utakmici osmine finala Kupa Turske remizirao sa Fenerbahceom (0:0), što mu je bio debi na klupi novog kluba.

Kayserispor je u prvom poluvremenu bio bolji, a poništen im je i jedan pogodak zbog ofsajda. Fenerbahce nije uputio nijedan udarac u prema golu domaćih.

U drugom poluvremenu se situacija promijenila i viđena je velika dominacija turskog velikana, međutim Kayserispor je uspio sačuvati svoju mrežu i očekuje ih sada revanš na gostovanju.

Prosinečki u ovom meču nije imao na raspolaganju bh. fudbalere, Murisa Mešanovića i Zorana Kvržića, koje je angažovao po dolasku na klupu Kayserispora.