Superliga: Kvržić dobio nešto drugačiju ulogu, Mihojeviću 90 minuta u pobjedi Goztepea

Odigrana su dva meča 10. kola turske Superlige u kojima smo vidjeli samo jedan pogodak.

Goztepe je na gostovanju Sivassporu upisao pobjedu rezultatom 1:0 i tako napravio jedno od iznenađenja 10. kola Superlige, a cijeli meč za goste odigrao je bosanskohercegovački fudbaler Marko Mihojević.

Jedini gol na utakmici postigao je Halil Akbunar u 80. minuti. Drugi bh. fudbaler u redovima gostiju, Dženan Bureković, meč je odgledao s klupe.

U drugom meču Kayserispor i Karagumruk su remizirali bez golova. U domaćem timu do 68. minute igrao je povremeni Zmaj, Zoran Kvržić. Bivši fudbaler Rijeke ovaj put igrao je nešto ofanzivnije, na desnom krilu, za razliku od bekovske pozicije koju je pokrivao ranije.