Chuck Norris negirao učešće na prošlosedmičnim nemirima

Holivudski glumac, legenda borilačkih vještina i povremenih memova, Chuck Norris javno je negirao da je bio na prošlosedmičnoj pobuni na Capitolu nakon što su internetom kružile slike na kojima se vidi muškarac koji mu izuzetno sliči.

  • Nisam to bio ja i nisam bio tamo. U našem društvu nema mjesta za nasilje bilo koje vrste. Ja jesam i uvijek ću biti za zakon i red – tweetovao je glumac zauzimajući stav na koji bi njegov lik za provođenje zakona u Walkeru, Texas Ranger bio ponosan.

Norrisov menadžer Erik Kritzer ga je podržao, rekavši u utorak Associated Pressu da zvijezda – poznata po svom konzervativizmu – nije bila prisutna na prošlosedmičnim nemirima u kojima je pet ljudi poginulo.

  • Chuck ostaje na svom ranču u Teksasu, gdje je bio sa svojom porodicom – rekao je Kritzer.

Priznao je da je fotografirani muškarac pomalo sličio Norrisu, ali i dodao:

  • Chuck je puno zgodniji.

Zbrka je nastala početkom ove sedmice kada je selfie muškarca koji liči Norrisu postao trend na društvenim mrežama.

Norris, koji je 2016. podržao Donalda Trumpa, prethodno se bunio zbog zavjera za preuzimanje vlasti, tvrdeći 2015. da je savezna vlada imala za cilj preuzeti Teksas.

Strahovao je da bi se vojna vježba nazvana Jade Helm 15 mogla pretvoriti u opsežno okupiranje njegove matične države i pozvao je guvernera Grega Abbotta i američkog senatora Teda Cruza da toistraže.

Norris je glumio karataša Cordella Walkera u Walkeru, Texas Ranger, koji se emitovao na CBS-u od 1993. do 2001. godine.

Holivudski glumac, legenda borilačkih vještina i povremenih memova, Chuck Norris javno je negirao da je bio na prošlosedmičnoj pobuni na Capitolu nakon što su internetom kružile slike na kojima se vidi muškarac koji mu izuzetno sliči.

  • Nisam to bio ja i nisam bio tamo. U našem društvu nema mjesta za nasilje bilo koje vrste. Ja jesam i uvijek ću biti za zakon i red – tweetovao je glumac zauzimajući stav na koji bi njegov lik za provođenje zakona u Walkeru, Texas Ranger bio ponosan.

Norrisov menadžer Erik Kritzer ga je podržao, rekavši u utorak Associated Pressu da zvijezda – poznata po svom konzervativizmu – nije bila prisutna na prošlosedmičnim nemirima u kojima je pet ljudi poginulo.

  • Chuck ostaje na svom ranču u Teksasu, gdje je bio sa svojom porodicom – rekao je Kritzer.

Priznao je da je fotografirani muškarac pomalo sličio Norrisu, ali i dodao:

  • Chuck je puno zgodniji.

Zbrka je nastala početkom ove sedmice kada je selfie muškarca koji liči Norrisu postao trend na društvenim mrežama.

Norris, koji je 2016. podržao Donalda Trumpa, prethodno se bunio zbog zavjera za preuzimanje vlasti, tvrdeći 2015. da je savezna vlada imala za cilj preuzeti Teksas.

Strahovao je da bi se vojna vježba nazvana Jade Helm 15 mogla pretvoriti u opsežno okupiranje njegove matične države i pozvao je guvernera Grega Abbotta i američkog senatora Teda Cruza da toistraže.

Norris je glumio karataša Cordella Walkera u Walkeru, Texas Ranger, koji se emitovao na CBS-u od 1993. do 2001. godine.