Potvrdio njegov bivši klub: Luka Lučić potpisao dvogodišnji ugovor sa Tuzla Cityjem

Trenutni lider Prve lige FBiH, ekipa Posušja, u nastavak sezone ulazi bez jednog od najboljih igrača.

FOTO: Lučić: Karijeru nastavlja u PLBiH (Foto: HŠK Posušje)

Trenutni lider Prve lige FBiH, ekipa Posušja, u nastavak sezone ulazi bez jednog od najboljih igrača.

Luka Lučić (26) je postao novi član premijerligaša Tuzla City, što su sada zvanično potvrdili sa Mokrog Doca u ovoj objavi na Facebook stranici HŠK Posušje:

“LUKA HVALA ZA SVE!

HŠK Posušje službeno potvrđuje da je 26-godišnji branič Luka Lučić novi igrač FK Tuzla City. Dijete našeg kluba s FK Tuzla City dogovorio je dvogodišnji ugovor s opcijom produženja. Lučić je u povratničkoj sezoni za naš klub upisao 13 službenih utakmica i postigao 4 pogotka. Luče, želimo ti sve najbolje u novom dresu i nadamo se kako ćeš jednog dana ponovno obući dres svog matičnog kluba.”

KOMENTARI