Golovi postignuti iz penala: Levante i Athletic Bilbao podijelili bodove u Valensiji

Levante i Athletic Bilbao podijelili su bodove u utakmici 25. kola španske La Lige na stadionu Ciutat de Valencia (1:1).

Mirnije je protekao početak utakmice, a u 32. minuti Unai Nunez je napravio prekršaj u svom šesnaestercu, a Marti Roger je uzeo loptu i doveo Levante u prednost od 1:0.

Nakon osam minuta igre u drugom poluvremenu dosuđen je novi penal, nakon intervencije VAR-a, ali na drugoj strani. Raul Garcia je bio siguran sa bijele tačke i poravnao je na 1:1.

Levante je imao malo više loptu u svom posjedu, a u nastavku jedina šansa vrijedna pomena viđena je u 75. minuti kada je Roger šutirao malo pored desne stative, tako da je do kraja ostalo 1:1.