Irski selektor ljut na sudije: Trebao je biti sviran penal, nakon toga ne bismo izgubili

Irska je izgubila na gostovanju kod Srbije na startu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. godine u Kataru, a selektor Stephen Kenny za praz krivi sudije.

Razlog je start Stefana Mitrovića na Aaronu Connollyju početkom drugog poluvremena pri rezultatu 1:1, a Kenny je poslije odgledanog snimka siguran da je sudija trebao pokazati na bijelu tačku.

“To sa Connollyjem, to je penal za vodstvo od 2:1. Ne bismo izgubili utakmicu nakon 2:1 u drugom poluvremenu, to je sigurno. Ne kažem da bismo pobijedili, ali ne vidim kako bismo izgubili. To je bio ključan momenat. Nakon toga smo primili drugi gol, razočaravajući”, istakao je irski selektor.