Sarajevo vodi na poluvremenu majstorijom Fanima, Širokom poništen gol zbog faula

Fudbaleri Sarajeva vode na poluvremenu derbija protiv Širokog Brijega rezultatom 1:0.

Iz prve velike prilike na utakmici domaći su poveli, a igrao se sedmi minut. Tačnije, to je bio fantastičan prodor po desnoj strani i pogodak Matthiasa Fanima koji se namjestio na lijevu nogu i divno pogodio.

Samo dvije minute kasnije gosti su poravnali nakon kornera i pogotka Stipe Jurića, ali je sudija Petrović poništio gol zbog faula nad Adukorom.

U nastavku susreta Sarajevo je bilo konkretniji tim. Prijetili su Handžić i Mešanović, ali su bili neprecizni. Poluvrijeme je završeno rezultatom 1:0.