Villa ‘spavala’ 80 minuta, na kraju čudesnim preokretom na krilima Trezegueta došla do pobjede

Fudbaleri Aston Ville slavili su protiv Fulhama rezultatom 3:1 u vrlo neobičnoj i zanimljivoj utakmici.

Villa je ‘spavala’ 78 minuta, a na kraju je upisala trijumf. Gosti su bili znatno konkretniji u prvom poluvremenu, a prijetio je u dva navrata Aleksandar Mitrović.

U drugoj minuti nadoknade prvog dijela dosuđen je penal za Aston Villu, a onda je sudija Madley iz nekog razloga poništio tu odluku nakon gledanja VAR snimka.

Nakon sat vremena igre Mitrović je nastavio dobru formu iz reprezentacije i pogodio za vodstvo gostiju nakon greške Tyrona Mingsa.

Ipak, od 78. minute Villa se budi, a rezervista Mohamed Trezeguet pravi preokret za tri minute. Za konačnih 3:1 pogodio je Ollie Watkins u 87. minuti u praznu mrežu nakon asistencije Bertranda Traorea.