Produbljena kriza Karamela: Everton četiri minute prije kraja ispustio trijumf nad Crystal Palaceom

Everton je u meču 30. kola Premiershipa večeras ugostio Crystal Palace i produbio svoju krizu, pošto je meč završen remijem 1:1.

Tako je produbljena kriza Karamela koje su imale dva vezana poraza uoči ove utakmice, a da stvar bude gora, večeras su ispustile pobjedu u samom finišu.

Vodio je Everton golom u 56. minuti kada je Sheamus Coleman asistirao za Jamesa Rodrigueza, a sjajni Kolumbijac matirao Guaitu za 0:1, ali nije to bilo dovoljno za pobjedu.

Četiri minute prije kraja, u 86. minuti Michy Batshuayi nakon dodavanja Schluppa pogađa za 1:1.