Poluvrijeme u Bijeljini: Radnik golom Mateja Jelića vodi protiv Slobode

Završeno je prvo poluvrijeme prve utakmice 28. kola Premijer lige, a Radnik je na odmor otišao s prednošču nad Slobodom od 1:0.

U trenucima kada se činilo da Sloboda dosta bolje stoji na terenu, uslijedio je jako dobar napad Radnika, prvi na meču, a odmah je rezultirao golom.

Bilo je to u 22. minuti kada je Jovan Motika lijepo prošao po desnoj strani, onda centrirao prizemno na prvu stativu, a tamo je bio Matej Jelić, koji šalje loptu u mrežu za 1:0.

Samo dva minuta ranije Tuzlaci su imali sjajnu šansu preko Abida Mujagića. On je šutirao glavom nakon centaršuta Saida Husejinovića, ali Luka Bilobrk je izvrsno odbranio izvadivši loptu ispod prečke svog gola.

U ostatku poluvremenan ismo vidjeli uzbuđenja, a Radnik je tako na putu da dođe do velika tri boda u borbi za opstanak pošto je trenutno u opasnoj zoni.