Silovitih 45 minuta za Milionere: Dortmund razbio drugoligaša i zakazao finale Kupa s Leipzigom

Ekipa Borussije Dortmund rezultatom 5:0 slavila je protiv Kiela i tako izborila finale Kupa Njemačke.

Dortmund je silovito odradio posao protiv drugoligaša koji je, svakako, napravio veliki uspjeh plasmanom u polufinale.

Milioneri su sve počeli i završili u prvom poluvremenu kada su postigli svih pet golova.

Dvostruki strijelac bio je Giovanni Reyna, a po gol dodali su Marco Reus, Thorgan Hazard i Jude Bellingham.

Tako će Dortmund u velikom finalu DFB Pokala igrati protiv RB Leipziga koji je sinoć slavio protiv Werdera rezultatom 2:1.