Trenutak inspiracije novog Zmaja: Adi Nalić postigao fantastičan gol u pobjedi Malmoa (VIDEO)

Fudbaleri Malmoa slavili su rezultatom 2:1 u osmom kolu švedske Allsvenskan lige na gostovanju Orebru uz sjajan pogodak novog bosanskohercegovačkog reprezentativca, Adija Nalića.

Ofanzivni vezista Malmoa dobio je poziv Ivayla Peteva za predstojeće okupljanje reprezentacije BiH, a u prvom meču nakon što je saznao da će igrati za Zmajeve, postigao je sjajan gol.

U trećoj minuti napravio je izvrstan solo-prodor, a onda je sa distance silovitim udarcem pogodio mrežu Orebroa.

Domaćin je preko Deniza Hummeta u 64. minuti poravnao na 1:1, ali je gostima trijumf donio Erdal Rakip u 76. minuti.

I drugi bh. reprezentativac, Anel Ahmedhodžić, igrao je u redovima Malmoa svih 90 minuta.