Nastavlja sa dobrom formom: Fejsal Mulić ušao s klupe i postigao dva gola za Seongnam

Fejsal Mulić, donedavni napadač mostarskog Veleža, postigao je novi pogodak u Južnoj Koreji u dresu Seongnama.

Fejsal Mulić, donedavni napadač mostarskog Veleža, postigao je nova dva pogotka u Južnoj Koreji u dresu Seongnama.

Seongnam je danas u 19. kolu K lige ugostio Suwon City na svom terenu, a poražen je rezultatom 2:3. Oba pogotka za domaće postigao je Mulić.

Korpulentni napadač utakmicu je počeo na klupi, ali šansu je dobio već u 16. minuti, a priliku je iskoristio u 51. minuti kada je postigao prvi pogodak.

Mulić je iskoristio veliku grešku gostiju i izašao je sam na protivničkog golmana, kojeg je zaobišao i poslao loptu u mrežu. Pogodak možete pogledati OVDJE. U sudijskoj nadoknadi pogodio je još jednom za konačnih 2:3.

Tako je 26-godišnji srbijanski napadač u južnokorejskoj K ligi došao do sedmog gola na 13 nastupa, a ranije je ove sezone pogađao devet puta u dresu Veleža u Premijer ligi BiH na 19 utakmica.