Tri dana nakon remija na Grbavici: Crnogorci izgubili u Podgorici od Izraelaca

Nakon što su remizirali protiv reprezentacije BiH prije tri dana na Grbavici (0:0), nogometni reprezentativci Crne Gore nisu se danas proslavili na svom terenu.

Crnogorce je u Podgorici porazio Izrael u prijateljskoj utakmici sa 1:3. Goste je u vodstvo doveo Zahavi nakon što je pobjegao odbrani domaćina u 67. minuti. Samo dvije minute kasnije Solomon je udvostručio prednost Izraelaca.

Potom je Fatos Bećiraj smanjio na 1:2 pogotkom s bijele tačke, da bi majstorijom Gabija Kinde u nadoknadi bio postavljen konačan rezultat.

Što se tiče ostalih prijateljskih mečeva odigranih danas, svakako vrijedi izdvojiti pobjedu Švedske nad Armenijom (3:1), kao i trijumf Rusije nad Bugarskom (1:0) golom Soboleva iz penala šest minuta prije kraja. Vels i Albanija su odigrali utakmicu bez golova (0:0).